top of page

Авторський супровід

Отримали готовий дизайн-проєкт, але хвилюєтесь, як втілити задум у життя, не втративши жодної деталі? З “Авторським супроводом” від студії LARANKO це легко!


 

Що таке авторський супровід?


Авторський супровід - це контроль якості виконання ремонтних робіт підрядниками і  ваша впевненість у відповідності цих робіт дизайн-проекту. Послуга допомагає виявити та усунути недоліки у виконанні проєктних рішень будівельників та інших майстрів, забезпечуючи відповідність результату візуалізації.

Для чого потрібна послуга “Авторський супровід”?


1. Контроль за точністю реалізації проєкту 

Участь нашого автора у ваших проєктах - це гарантія точності реалізації дизайну. Ми не лише створюємо привабливі візуалізації, але й стежимо за кожним етапом ремонтно-будівельних робіт. Якщо щось йде не за планом, ми втрутимося вчасно, забезпечуючи збереження вашого інтер'єру таким, як ви його уявляли.


2. Тандем із комплектаторомСпівпраця автора з комплектатором гарантує точність кожної деталі, як її задумано у проєкті - на візуалізації та у кошторисі. Ми завжди на зв'язку, готові попередити вас про можливі зміни у виборі кольорів штор чи меблів, щоб уникнути будь-яких неприємних сюрпризів.


3. Вільний час Якщо у вас немає часу чи сил на контроль кожного етапу робіт, делегуйте це нам. Ми готові взяти на себе всі турботи, зберігаючи стиль та концепцію. Ви не втрачаєте своїх задумів, адже LARANKO знає, як реалізувати будь-яку ідею.


Які конкретні обовʼязки дизайнера (автора) на авторський супровід?


  • регулярні виїзди автора на обʼєкт для контролю виконання робіт

  • постановка завдань підрядникам та контроль відповідності  виконання робіт до дизайн-проєкту

  • інформування клієнта про прогрес робіт та розв'язання питань (в телефонному/відео режимі)

  • контроль відповідності виконуваних робіт будівельниками дизайн-проекту

  • прийняття рішень щодо усунення відхилень від проектної документації

  • робота з комплектатором об'єкта: перевірка відповідності матеріалів візуалізації:

  • підбір необхідних матеріалів за кольором, текстурою, фактурою, відтінком, згідно до дизайн-проєкту 

  • у тандемі з комплектатором, заміна матеріалів, повʼязаних з відсутністю тих в наявності на момент ремонту(не відхиляючись від бюджету, згідно до дизайн проєкту)


Вартість послуги “Авторський супровід”


Вартість послуги Авторського супроводу тут розраховується індивідуально, залежно від особливостей проєкту, загальної площі об'єкта та тривалості надання послуги (терміну ремонтно-будівельних робіт).


Послуга Авторського супроводу надається в період, узгоджений у Договорі між студією дизайну та Замовником.20 просмотров

Comments


bottom of page